Ottoman Empire Web Sitesi
Gökyüzündeki İlginç Işık!!!  K3ap0l
Gökyüzündeki İlginç Işık!!!  K3ap0l
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ottoman Empire Clan «|OE|» Desing By Speedycort

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gökyüzündeki İlginç Işık!!!

YazarMesaj
Speedycort
Clan Kurucusu
Clan Kurucusu
Speedycort

Rep Point : 188

Gökyüzündeki İlginç Işık!!!  Empty
MesajKonu: Gökyüzündeki İlginç Işık!!!    Gökyüzündeki İlginç Işık!!!  EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 1:24 am

Geçtiğimiz akşam gökyüzünde görülen ne olduğu belirsiz nesne, Lefkoşa’da şaşkınlık yarattı. Kıbrıs’ın ünlü tiyatrocularından Ertaç Hazer ve profesyonel kameraman Mehmet Giray olayı kaydetti

“GÖKYÜZÜNDE KIRMIZI IŞIK SAÇAN BİR CİSİM GÖRDÜK”… Ertaç Hazer ve Mehmet Giray, 25 Aralık’ta gökyüzünde gördükleri ve etrafına kırmızı ve turuncu ışık saçan cismi kaydetti. Gördükleri tuhaf cisim karşısında uzmanlardan görüş aldıklarını dile getiren Hazer ve Giray, UFO’ların en uğrak yerinin Kıbrıs olduğunu öğrendiklerini belirtti

“BİZE İZİN VERDİ”... Giray, “Kamera ile ilk baktığımda görüntü yoktu. Sonra görüntüye geldi. Bizim görüntülememiz için izin verdi. 1 dakika 20 saniyelik görüntü aldık. 25 Aralık Hz. İsa’nın doğum günü... Bu rastlantı da hayli ilginç” dedi

ARAŞTIRDILAR... Hazer ve Giray, yaşadıklarının ardından, bu konudaki “uzmanlara” başvurduklarını belirtti. Cihazın uçan daire olduğundan emin olduklarını belirten Hazer ve Giray, “2 personeli oluğunu öğrendiğimiz bir cihazla geldiler” diye konuştular

Ceren ÖZBİL

Kıbrıs’ın ünlü tiyatrocularından Ertaç Hazer ve Mehmet Giray geçtiğimiz gece gökyüzünde gördükleri ve ilk önce ne olduğuna anlam veremedikleri olaydan sonra şaşkına döndü. Hazer ve Giray gördükleri ve ne olduğuna anlam veremedikleri tuhaf nesne hakkında Havadis’e konuştu. Hazer, 25 Aralık’ta kızının sözü için Küçük Kaymaklı’daki evinde olduğu ve herkes içerideyken sıcağı sevmediği için dışarı çıktığını söyledi. Gökyüzünde sol tarafta kırmızı bir ışık gördüğünü kaydeden Hazer, daha sonra baktığında görüntüyü uçan daireye benzettiğini ifade etti.

Hazer, “Gördüğüm görüntü üzerine Mehmet arkadaşa seslendim. Mehmet kamerası ile görüntü aldı. Cisim Beşparmak Dağları’na doğru hareket etti” şeklinde konuştu.

“Gözle bakıldığında kırmızılı turunculu bir ışık”

Gördükleri cismin çıplak gözle bakıldığı zaman etrafına kırmızı ve turuncu renkte ışık saçan bir nesne olduğunu dile getiren Hazer ve Giray, ilk önce Lefkoşa Polis Müdürlüğü tarafında gördüklerini ve daha sonra Beşparmak Dağları’na doğru hareket ettiğini belirti.

Giray, “Kamera ile ilk baktığımda görüntü yoktu. Sonra görüntüye geldi. Bizim görüntülememiz için izin verdi. 1 dakika 20 saniyelik görüntü aldık” dedi.

“İlk kez bu kadar net gördük”

Daha önce buna benzer nesneleri belgesellerde gördüklerini kaydeden Giray ve Hazer, ilk kez bu kadar net gördüklerini ve yanlarında profesyonel kamera olmasının şans olduğunu ifade etti.

Giray, 25 Aralık yani Hz İsa’nın doğum gününde böyle bir cisim görmelerinin tuhaf olduğunu söyledi ve anlattıklarında ilk önce kimsenin kendilerine inanmadığını dile getirdi. Görüntünün aktarımını yaptıktan sonra gören herkesin çok şaşırdığını belirten Giray, uzaylılara inandığını ancak bu şekilde görülmesinin ve elinde kayıt yapma olanağı bulunmasının şans olduğunu vurguladı.

Görüntüyü kayda alırken Giray ve Hazer’in arasında şaşkınlık ve heyecan içinde, “Uçan dairedir. Kırmızılı bir cisim gidiyor. Yakınlaştırıp kameraya kaydedelim” konuşmaları geçti.

“Uzmanlarla konuştuk”

Karşılaştıkları görüntünün ne olduğundan emin olabilmek için uzmanlara görüştüklerini ifade eden Giray ve Hazer, uzmanlardan teyit aldıklarını söyledi. Giray ve Hazer uzmanlardan edindikleri bilgi doğrultusunda bu cisimlerin 25 metrekare ve içerisinde iki kişi bulunabilen nesne olduğunu öğrendiklerini ve uzmanların UFO merkezinin Kıbrıs olduğunu söylediğini kaydetti.

UFO’lara inandıklarını ifade eden Hazer, duyumsamaların haricinde daha önce böyle bir görüntü ile karşılaşmadıklarına işaret etti.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

------------

En son Speedycort(TR) tarafından C.tesi Ocak 01, 2011 1:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://www.trswatclan.yetkinforum.com
NiKo
Misafir

MesajKonu: Geri: Gökyüzündeki İlginç Işık!!!    Gökyüzündeki İlginç Işık!!!  EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 2:10 pm

Ben senle konusurken emiştim yaAlman bi Havacı Subay 2011de uzaylılar dünyaya gelicek dedi haberlerde görmüştüm.İnanmıyodun Very Happy
NiKo
Misafir

MesajKonu: Geri: Gökyüzündeki İlginç Işık!!!    Gökyüzündeki İlginç Işık!!!  EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 2:14 pm

Bnde anlatayım başıma gelen bi olayı bizim köyde bi dağ evimiz var baya bi yüksekte ramazan ayıydı sanırsam geçen sene.Saat gece 12:00 1:00 sularındaydı amcamın oğlu ve ben film izliyoduk Recep İvedik'i film bitti benim gözlerim ağırmıştı bi dışarı bakayımdedim bide ne göreyim aynı şahinin anlattığına benzeyen garip bişey uçak desen uçak deil kuş desen kuşdeil yuvarlak tepsi gibi kocaman bişey baya uzakta.Hemen çağırdım amcamın oğlunu Mustafagel koş dedim geldi oda baktı inanamadık ve o gece ben korkudan uyuyamadım hatta affedersiniz wcyebile gidemedim...(Bu olay grçek) ve kimseye bahsetmedikbu olaydan.

Gökyüzündeki İlginç Işık!!!
1 sayfadaki 1 sayfası